21 mei 2022

De TV van gisteren: Omroep MAX blaast concurrentie weg

Het mag inmiddels geen verrassing meer zijn: Omroep MAX weet waar mensen graag naar kijken om het weekend mee in te luiden. NPO 1 is op vrijdagavond heer en meester.

Een stormachtige en lichtelijk gure lenteavond hield veel kijkers binnen bij de buis. Vooral NPO 1 en 2 wisten daar op primetime van te profiteren.

MAX op 1

NPO 1 voert met overtuiging de kijkcijferlijst aan. 1,3 miljoen kijkers zagen Bed en breakfast waarbij met ongeloof werd gereageerd op de prijzige tarieven van de aangeboden kamers. Vervolgens deed MAX-dramaserie Tweede Hans (foto) met 1,12 miljoen kijkers uitstekende zaken. Op1 verloor een aanzienlijk aantal kijkers op de late avond en kwam uit op 764.000 kijkers.

#TweedeHans Wat was dat een briljante aflevering met een mooi momentje waarbij Hans zich toch mag aansluiten bij het ‘Shantykoor’. De humor blijft ook enorm aanwezig, en dat maakt ook de serie!
— Max (@DagelijkseLezer) May 20, 2022

Wat een geweldige serie is #tweedehans. Zo herkenbaar, ook als je nog niet pensioengerechtigd bent, maar als je te jong ontslagen wordt vanwege fusies cq. bezuinigingen. Ik was 51 : )
— Marloe Dresens (@marloedresens) May 20, 2022

Ik ben fan vanaf de eerste minuut van aflevering 1, en het wordt steeds leuker, bedankt @OmroepMAX voor #TweedeHans
— aly maring (@uiltjealy) May 20, 2022

Lees bericht: https://www.tvgids.nl/nieuws/televisie/de-tv-van-gisteren-kijkcijfers-tweede-hans-think-inside-the-box-de-verraders


‹ Terug